Wave indeling / Check In

Handig om te weten:

  • Tussen 11.45 en 12.45 dienen de deelnemers zich aan te melden bij de Check-In tent bij de Watertoren. Je hebt geen ticket nodig alleen je Order ID nummer en je naam waarop je staat ingeschreven.
  • Net ingeschreven? De wave-indeling wordt dagelijks bijgewerkt.
  • Om 12.45 zal er een officiĆ«le en gezamenlijke opening zijn d.z.v. de organisatie en onze wethouder Bart Bikkers waarna de warming-up voor de eerste wave zal starten.
  • De waves starten om de 10 minuten weg. Elke wave krijgt een 5 minuten durende warming-up onder leiding van Sterk Lopen.
  • Kom lekker sportief en gemakkelijk op de fiets, er is niet veel ruimte om te parkeren met de auto.
  • Bij de Check-In is er een gratis tassenafgifte op eigen risico. (wel met tas, dus geen losse spullen inleveren)
  • Houdt de weersvoorspelling in de gaten en zorg dat je hier je kleding op aan past. Zorg bijvoorbeeld voor een regenjack/poncho en droge/warme kleding voor na de finish.

Bij vragen / opmerkingen over de wave-indeling graag contact opnemen via het contactformulier of via 2coachme@outlook.com

WAVE INDELING

Wave 1 / 7 km / start 13.00 uur

Order IDNaam
1753Andrea Perdijk
1753Jilly 
1753Vera Vaissier
1754Manon Concalves
1755Krista Lissenberg
1758Marieke Klaveren
1759Sylvia van 
1759Minjuwha B.
1761Wietske Vervoort
1761Ronald Vervoort
1963Ada Visser
1766Patty 
1766Ilse G.
1767Sebastiaan O.
1767Marit
1771Caroline 
1771Leony V.
1772Han D.
1774Zizi V.
1774Rianne B.
1774Frans B.
1777Miriam A.
1777Marielle M.
1777Saskia S.
1777Marja J.
1777Anouk Z.
1778Yvonne Smits
1778Nancy H.
1778Marcella J.
1778Andre S.
1780Ronald 
1780Marco B.
1782Miranda 
1782Manon B.
1782Margje L.
1783E.J. 
1785Alexander 
1785Marieke 
1785Fiona
1802Eva T.
1802Annemarie H.
VIPAngelique Slabbekoorn
VIPMarielle Danse
2011Stephanie 
1835Arthur 
1835Linda W.
2023Yvonne Wijtenburg
2024Marie louise 
2022Lennart 
1990Laura Verwijs
2035Marcel Voogt
2037Sylvie Hol




Wave 2 / 4 km / start 13.10 uur

1756Esther Lindemans
1756Marjolein
1756Leonne
1756Arun
1756Kevin
1757Marsha Poldervaart
1757Patricia van Hamersveld
1760Mark vd Horst
1760Bas
1760Lieke 
1760Kirsten
1760Robin
1763Renske Verbeek
1779Gijs Verbeek
1775Diana de Ruyter
1784Bart Zuidgeest
1784Jeroen
1784Hanne
1784Femke
1798Eline Snel
1798Remy
1798Lotte 
1798Suze
1831Silvana Herben
1831Hedwig Benne
1831Hanneke Larooij
1831Martine Burks
1863Sandra de Voogd
1863Merel de Voogd
1863Ciska Dijkstra
1863Iris van Leijen
1869Monica Witberg
1869Cobie Huiberts
1872Brenda 
1872Brenda 
1893Margareth 
1934Anja van Stijn
1934Anja 
1955Yvette Rogaar
1955V. Timmers – de Jong
1955Marleen Smiet
1955Lara van de Zwan
1955Miranda Westerhoff
1828Karin Oly
1828Corina van Duffelen Schouten
1967Karin 
1967Suze Boon
1967Saar de Graaf
1967Fem Schouten
VIPBart Bikkers
VIPDaan Bikkers

Wave 3 / 7 km / start 13.20 uur

1812Ella den Hartog
1812Frank Speijer
1812Lena T.
1815Marijke V.
1818Lennard S.
1819Dennis K.
1824Jannie T.
1826Michel V.
1827B. Ahrens
1827F. Ahrens
1829Joyce G.
1829Remco G.
1842Aster R.
1846Monique 
1849Richard S.
1855Ron 
1858Evelyne L.
1858Wim B.
1861M. 
1864Mariella D.
1865Ingeborg G.
1865Eric J.
2008Moniek 
1867Sylvia K.
1867Diana B.
1871Sandra T.
1871Clarinda P.
1873Petra 
1873Cynthia Jongejan
1875Carla Aleman
1875Sonja M.
1910Wendy Vuyk
1910Ruud Vuyk
1915Michael Mooij
1915Robert R.
1924Annette Schrapers
1942Heer ?
1936Bart Kneppers
VIPJohn Huf
VIPMarvin Visser
VIPPurcy van Es
VIPArno Tessers
2015Ria Herkelman

Wave 4 / mix 7 km en 4 km / start 13.30

2018Jan Ouwendijck
2018Gunter
1838Vera Hoogeveen
1838Suzanne
1838Guusje
1838Feline
1981Melissa vd Hoeven
1981Maaike van Teijlingen
1893Wouter K.
1893Margareth B.
2007Keira Vriend
2007Marielle Vriend
2007Nevin Vriend
2021Sabrina de Garde
2021Sabrina de Garde
2028Fred Bronts
2030Astrid van Niel
2030Dinka van Niel
2031Michel de Maat
1866Arenda H.
1866Michelle
1866Nicole
1866Rhonda
2033Aad van Uffelen
2038Karin Sas
2038Tessa van der Have
2040Tom van den Ouden
20.40Judith Sedeno
2042Ed Mulders

Wave 5 / 7 km / start 13.40 uur

order idName
1940Caroline Turfboer
1940Anette Spaan
1942Nancy v Uffelen
1933Jorine de Willigen
1957Kelly Loeve
1961Rony Hungenaert
1962Izabela la Pruss
1964Saskia Stigters
1965Linda Stans
1966Jennifer Slee
1966Claire Perdijk
1968Ben Kok
1970Shaida Somaroe
1979Marcel Vuyk
1986Leo Harreman
1989Margo v Uffelen
1989Ellen
1990Laura Verwijs
1992Astrid Schaar
2004Angelique de Jong
2004Witse Koopman
1937Asli Erdal
1938Nadja Paais
1938Isabel Paais
2012Wouter Westhuis
2012Martin vd Winden
2012Sander vd Staay
2012Corine van Gulik
1764Angelique Brussee
1765Annemiek v Gelder
1768Melanie Nouwens
1769Melanie Outhuis
1770Cheryl Breddels
1787Mieke Heijkoop
1787Carla Kortleven
2016Carmen van Noort
2016Mark Helmer
VIPGerda Sterk
VIPHanno Sterk
2014Ewout Pols
2032Annika Schippers
VIPRinske Lichtendahl
2017Arthur Oosterhof
2019Melanie Buskens
VIPTijen Hofman-Tosun
1859Rick Moster
1859
Richard Sloot
2044Sabina Loeve